23-07-2022

 

BOS / SOR 2022, 13-15 października 2022 roku

 

PRZEDŁUŻENIE TERMINU NADSYŁANIA REFERATÓW -
DO 31 SIERPNIA 2022 r.

 

01-06-2022

 

 

BOS / SOR 2022, 13-15 października 2022 roku

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że kolejna konferencja BOS, BOS / SOR 2022, odbędzie się w dniach 13-15 października 2022 roku (czwartek-sobota) w trybie hybrydowym.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kierowania zgłoszeń na adres poczty elektronicznej bos2022@ibspan.waw.pl (formularz rejestracyjny).

Większość zasadniczej korespondencji, dotyczącej konferencji, będzie prowadzona w języku angielskim, ponieważ przewidujemy, jak i poprzednio, zwiększony udział uczestników z zagranicy w naszej konferencji, w tym, w szczególności – wykłady plenarne znanych na świecie specjalistów.

Stąd też i rozszerzony akronim naszej konferencji: BOS (Badania Operacyjne i Systemowe) / SOR (Systems and Operational Research).

Tradycyjnie już, współorganizatorem konferencji BOS/SOR 2022 jest Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk.

***

Konferencje BOS są jednym z najważniejszych forów polskiego środowiska naukowców i praktyków szeroko pojętych badań systemowych i operacyjnych. Tematyka prezentowanych prac obejmuje bardzo szeroki zakres, od zagadnień teoretycznych i metodycznych po zastosowania w przemyśle, gospodarce, zarządzaniu, administracji, obronności itp. Część obrad konferencji przybiera postać autorskich seminariów, często na najwyższym poziomie naukowym, także na skalę międzynarodową.

 

Zgłoszone i zrecenzowane prace są publikowane, w przypadku ostatnich konferencji – w tomie wydawnictwa Springer i kilku wybranych czasopismach.

 

*   *   *

 

 

 

Webmaster: Aneta M. Pielak